Rok po roku, niesamowita innowacyjność dzieje się w branży odchudzania jako że firmy poszukują możliwości zaspokojenia ogromnego rynku. Dzisiaj, kilka technologii odchudzania i narzędzi stoi ponad resztą.

Fitbit Surge

Kiedy byłeś młodszy – i najprawdopodobniej bardziej sprawny – pozostawanie w formie prawdopodobnie nie wyglądało na ciężką pracę, jaką wykonujesz dzisiaj. Dzieje się tak dlatego, że nie postrzegałeś aktywności fizycznej jako pracy – to była tylko zabawa! Od chodzenia do szkoły, jazdy na rowerze, pływania na pobliskim basenie i uprawiania sportu, pobyt w dobrej formie był przyjemny.

Z Fitbit Surge, ćwiczenia nagle stają się znowu przyjemne. Fitbit pozwala na grę w podróż z utratą wagi i zabawę. W rezultacie, jesteś bardziej skłonny do pozostania na właściwej ścieżce.

Fitbit Surge

System Blue Fat Freeze (zamrażanie tłuszczu)

Słyszałeś o zamrożeniu tłuszczu? Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej efektywnych i obiecujących technologii odchudzania, które mają być wprowadzone w ostatniej dekadzie. Polega ona na zastosowaniu zimnego procesu zamrażania i eliminacji izolowanych komórek tłuszczowych w wybranych miejscach ciała – takich jak brzuch, ramiona i nogi.

Podczas gdy istnieje kilka różnych firm dostarczających produkty do zamrażania tłuszczu, Blue jest jednym z liderów. Ich technologia zatwierdzona przez FDA pozwala wyrzeźbić obszary problematyczne z wygody domu bez bólu i kłopotów.

Blue Fat Freeze System

Jawbone UP MOVE

Problem z urządzeniami śledzącymi kondycję fizyczną polega na tym, że niektórym osobom – szczególnie modnym – nie podoba się pomysł noszenia grubej opaski na nadgarstku przez cały dzień. Na szczęście istnieją alternatywy.

Jawbone ma urządzenie o nazwie UP MOVE, które można przypiąć do spodni, wsunąć do kieszeni koszuli lub założyć na nadgarstek. Synchronizuje się z telefonem i zapewnia większość tych samych statystyk, co Fitbit lub inne urządzenie.

JAWBONE UP MOVE

Analizator ciała

Kiedy próbujesz schudnąć, Twoja waga może być największym wrogiem lub najlepszym przyjacielem. Po prostu zależy to od dnia, prawda? Ale czy kiedykolwiek naprawdę myślałeś o tym, jak podstawowa jest Twoja waga? Utrata wagi nie jest tak prosta, jak patrzenie, jak liczba na wadze spada. Dobrze jest wiedzieć, czy tracisz wagę na wodzie, czy też zmniejszasz masę tłuszczu. A jeśli podnosisz ciężary, chcesz wiedzieć, czy masa mięśniowa rośnie.

Z Analizatorem ciała Withings Smart Body Analyzer, możesz uzyskać wszystkie te informacje i więcej. Posiada opatentowaną kontrolę pozycji, która zapewnia precyzyjne pomiary z dokładnością do 0,09 kilograma. Można go również zsynchronizować z aplikacją na smartfony, aby uzyskać więcej informacji.

Withings Smart Body Analyzer

System Balonowy Obalon

Naturalnie, ludzie jedzą dużo, kiedy są głodni. Ale co się dzieje, gdy jesteś ciągle głodny? Nagle, zamiast zjeść 700-kaloryczny posiłek, zjadasz 2000-kaloryczny posiłek. Cóż, firma opracowała nowy system tabletek, który ich zdaniem rozwiązuje ten problem dla ludzi, którzy są chronicznie głodni.

Dzięki systemowi balonowemu Obalon pacjenci połykają tabletki, które po dotarciu do żołądka zamieniają się w balon. Do żołądka można dodać do trzech balonów w ciągu 12 tygodni i jest on postrzegany jako nieinwazyjna alternatywa dla operacji, które dążą do osiągnięcia tego samego celu. System balonowy

Obalon Balloon System

Łatwiejsza utrata wagi dzięki tym produktom

Nie musisz próbować samemu tracić na wadze. Podczas gdy jesteś ostatecznie odpowiedzialny za to, czy spełniasz swoje własne cele związane z utratą wagi, istnieje wiele technologii i narzędzi zaprojektowanych, aby Ci pomóc.