Facebook like to podstawowe kryterium oceny wartości twojego konta w przypadku tych social mediów. Bez laików nie masz szansy na rozwój konta. Like Facebook traktuje trochę jak monetę, która określa potencjalną reklamową, sprzedażową, wizerunkową wartość twojego konta. 

Kupowanie lajków a zasięgi

Polityka promocji w mediach społecznościowych od jakiegoś czasu jest bardzo restrykcyjna. Jeśli twoje materiały nie wzbudzają odpowiednio dużych reakcji publiczności, musisz się liczyć z tym, że FB bardzo szybko obetnie ci zasięgi. Wtedy na szczęście przychodzi z pomocą opcja „kup like Facebook”. Zamówione lajki w ciągu kilku godzin mogą zasilić twoje konto. Takie szybkie lajki to oczywiście rozwiązanie, które nie zwalnia cię z obowiązku rozbudowy konta, tworzenia angażującego contentu. Kupując lajki, minimalizujesz jednak straty związane z obcięciem zasięgów i dajesz sobie szansę na walkę o kolejne polubienia, komentarze, udostępnienia.

Kup like na FB, ale nie daj się nabrać

Skoro Facebook lajki traktuje jako jeden z kluczowych wyznaczników wartości twojego konta, musisz liczyć się z tym, że FB zastosuje kryteria oceny samych lajków. Chodzi tutaj przede wszystkim o ocenę kont, z których oddano te lajki. Usługa kup like na FB jest bardzo prosta, natomiast nie zwalnia cię to z ostrożność i umiejętnego wyboru usługodawcy.

Facebook promuje lokalność. Możesz się więc domyślać, że nawet najwięcej polubień polskich treści przez konta z Tajlandii, może nie przynieść zakładanego skutku. Dobrze jest więc postawić na polskie lajki. Warto także upewnić się, że posty publiczne lajkowane są przez zweryfikowane konta. Trolle na nic się zdadzą przy promocji konta. Jeśli więc zamierzasz kupić lajki, upewnij się, że płacisz za usługę, która jest zweryfikowana i przyniesie ci zysk, a nie wizerunkową stratę. Szczególnie przy większych zakupach warto się także upewnić, jak dodawane będą lajki. Ważne, aby ilość polubień nie zmieniła się w jednej chwili, ale by lajki były dodawane stopniowo.

Kup lajki i co dalej

Kupno like na FB nie załatwia sprawy raz na zawsze. Nie jest to także rozwiązanie długofalowe. Oczywiście na jakiś czas kupione lajki podniosą twoje zasięgi. Jeśli jednak chcesz tworzyć wartościowe konto, rozwijać je dalej, nie możesz ograniczyć się do nabijania laików w ten sposób. Popracuj nad contentem, różnymi formatami postów, pomyśl o relacjach na żywo. Masz wiele narzędzi, z których możesz skorzystać, aby twoje konto było bardziej popularne i stale się rozwijało. Dobry content równa się zwiększona grupa obserwatorów. Ta zasada się nie dezaktualizuje.