Zarówno intensywne, jak i jedynie dorywcze korzystanie z telefonu komórkowego naraża go na możliwość uszkodzenia. Wyciąganie z kieszeni czy z torebki, podawanie z rąk do rąk może skończyć się upadkiem z wysokości, a odkładanie w różnych, niekoniecznie bezpiecznych miejscach- może doprowadzić do jego przygniecenia czy przejechania. Takie sytuacje mogą skutkować pęknięciem szybki w telefonie. Czy jest to sytuacja nieodwracalna?

Naprawa IPhone – profesjonalny serwis szybki telefonu IPhone X i 11

Na szczęście samo pęknięcie szybki nie jest uszkodzeniem, które powoduje konieczność zakupu nowego urządzenia. Telefony IPhone skonstruowano tak, be możliwa była wymiana samej szybki. Ani pęknięcie, ani wymiana samej szybki w telefonie IPhone, nie powodują nawet minimalnego uszczerbku pozostałych podzespołów telefonu, w tym również utraty danych czy ustawień konfiguracyjnych.

Na czym polega wymiana szybki – szybka IPhone 11 i pozostałe modele IPhone

Decydując się na wymianę szybki w telefonie IPhone 11 w profesjonalnym i doświadczonym serwisie Apple w Krakowie możesz być pewny, że usługa nie doprowadzi do dodatkowych uszkodzeń obudowy twojego IPhone ani ograniczenia sprawności ekranu dotykowego twojego telefonu. Wykwalifikowani serwisanci zdemontują popękaną szybkę i zastąpią całkowicie nową, oryginalną szybką do IPhone.

Dostęp do profesjonalnego sprzętu umożliwia naszemu serwisowi wymianę szybki w telefonie IPhone z zakrzywionymi brzegami ekranu oraz dedykowanymi wycięciami na głośniki i przedni aparat. Przy ich wykorzystaniu możliwy jest niezwykle precyzyjny demontaż szybki telefonu IPhone 11, nieinwazyjnie oddzielający ją od ekranu. Na dokładnie oczyszczony i zdezynfekowany ekran nanoszona jest idealnie dopasowana i zweryfikowana przed wykonaniem naprawy- nowa, oryginalna szybka do telefonu IPhone. Dzięki przeprowadzonym po serwisie testom urządzenia masz pewność, że oddany w twoje ręce telefon posiada pełną funkcjonalność dotykową ekranu.

Serwis Apple i IPhone X – powierz swój telefon profesjonalistom

Jeśli wykryjesz w swoim telefonie usterkę, udaj się z nim do dedykowanego serwisu. W pełni profesjonalny serwis Apple I IPhone x ekran jest gwarancją dokładnego wykonania naprawy, zgodnie z wytycznymi serwisowymi producenta, z wykorzystaniem dedykowanych do konkretnego modelu telefonu, oryginalnych części zamiennych.

Doświadczeni pracownicy, znający specyfikę urządzeń produkowanych pod logiem Apple, przeprowadzą dokładne oględziny telefonu i uszkodzeń i dokonają kompleksowej naprawy powstałych w nim usterek w jak najszybszym czasie, oddając ci całkowicie zregenerowane urządzenie.