Gdy zajdzie taka potrzeba i sprzęt Apple nie działa tak, jak powinien, z całą pewnością warto zdecydować się na skorzystanie z usług oferowanych przez renomowany serwis. W związku z tym warto wiedzieć, jakie usługi są tam wykonywane, a także, jaki jest ich koszt. Wszystkie te informacje można znaleźć bezpośrednio na stronie, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji.

Co warto wiedzieć o serwisie Apple?

Serwis Apple w Katowicach to cieszący się zaufaniem klientów, pogwarancyjny serwis specjalizujący się w marce Apple. Do naprawy oddać można dowolny sprzęt Apple i w ten sposób pomóc mu zyskać drugie życie. To doskonały sposób na to, aby zamiast wyrzucać i wymieniać, naprawiać. W całej Polsce pojawia się coraz więcej firmowych salonów, aby klienci z każdej części kraju, mieli szanse oddać swój sprzęt do naprawy, w prosty i w pełni komfortowy sposób. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że większość osób nie chce rozstawać się ze swoim sprzętem na zbyt długo. Właśnie dlatego w ramach możliwości, wszelkie usługi wykonywane są jak najszybciej. To bardzo dużą zaleta naszego serwisu, która dodatkowo przyciąga kolejnych klientów.

Jakie usługi wykonuje Serwis Apple w Katowicach i, jak to wygląda pod względem finansowym?

Oczywiście najważniejszą kwestią jest właśnie to, jakie usługi wykonywane są w naszym serwisie. Warto zdawać sobie również sprawę z aspektu finansowego, czyli kosztów, z jakimi należy się liczyć, oddając swój sprzęt Apple do naprawy. Do serwisu oddać można każdy sprzęt marki Apple. Zarówno Iphone, Ipada czy Apple Watch. Nasi specjaliści doskonale znają wszystkie te urządzenia, dzięki czemu mają do nich odpowiednie podejście, a czas naprawy można skrócić do minimum i to na dodatek w możliwie najniższych cenach. Co istotne, usługi, które oferowane są w naszym serwisie to między innymi:

    • wymiana baterii
    • naprawa głośnika
    • wymiana wyświetlacza
    • wymiana szybki
    • wymiana aparatu

I wiele więcej. Na pewno rodzaj naprawy uda się dopasować do zaistniałej potrzeby.

Gdzie wykonywane są usługi naprawy sprzętu Apple?

Jeśli chce się sprawdzić Serwis Apple w Katowicach, z całą pewnością warto wiedzieć, gdzie się on znajduje. W Katowicach można go znaleźć na ulicy Wojewódzkiej 15 (sprawdź na mapce poniżej).

Dodatkowo przed salonem znajduje się parking dla klientów zmotoryzowanych, co znacząco ułatwia dotarcie tam w wygodny sposób. Dla komfortu naszych klientów, dodatkowo wszystkie usługi można wcześniej umówić na konkretny dzień i konkretną godzinę.