Dell to jedna z najważniejszych firm w branży informatycznej. Sygnowane jej logotypem urządzenie nie bez powodu cieszą się opinią niezawodnych, bezpiecznych i niesprawiających problemów w konfiguracji. Serwery Dell typu PowerEdge zostały zaprojektowane, tak, by ich użytkowanie było jak najprostsze. Umieszczone w standardowej obudowie typu tower, mogą być ustawione w wielu miejscach. Co warto wiedzieć o rozwiązaniach serwerowych tej marki? 

Serwery Dell zapewniają najwyższą jakość, dużą wydajność obliczeniową i bezpieczeństwo danych biznesowych

Serwery Dell to różnorodna grupa sprzętu, a poszczególne urządzenia wyprodukowane przez amerykańską firmę sprawdzają się w najróżniejszych zastosowań. Niektóre z nich zostały stworzone z myślą o obsłudze ruchu w małym biurze i w tej roli sprawdzają się znakomicie. Inne natomiast obsługują duże serwisy internetowe lub systemy informatyczne sporych firm. Odpowiednio dobrane parametry takie jak pamięć RAM czy taktowanie procesora sprawiają, że w dedykowanych zastosowaniach serwer Dell okazuje się gwarancją bezpieczeństwa i niezakłóconej pracy.

Wszystkie komponenty w szafie serwerowej – kompleksowe rozwiązania informatyczne dla twojej firmy

Wszystkie serwery Dell zamknięte są w praktycznych i zapewniających optymalny poziom bezpieczeństwa obudowach. Sprawiają one, że aranżacja serwerowni staje się bardzo łatwa, a kluczowe komponenty nie są narażone na uszkodzenie mechaniczne lub przegrzanie. Użycie dedykowanej szafy serwerowej o optymalnych rozmiarach sprawia, że możliwe jest umieszczenie serwera również w pomieszczeniu nieprzeznaczonym stricte w tym celu – na przykład w biurze. To również ważna kwestia dla obsługi IT w firmie – ułatwia bowiem dostęp do podzespołów.

Najwyższa wydajność aplikacji i niezawodny dostęp do danych – wysokiej jakości serwerowe macierze Dell

Macierze Dell to elementy bardzo ważne dla wydajnego działania całej sieci. Dzięki nim możliwy jest bezproblemowy i szybki dostęp do danych zgromadzonych na serwerach. Urządzenia typu Dell EMC posiadają odpowiednio dostosowane obudowy, a wysokiej klasy podzespoły są wydajności w każdych warunkach. Doskonale sprawdzają się więc w sieciach o znaczeniu krytycznym.

Serwery Dell PowerEdge. Poznaj najlepsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

PowerEdge to linia serwerów stworzona z myślą o małych i średnich firmach. Urządzenia te cechują się kompaktowymi wymiarami, pozwalającymi do minimum ograniczyć ilość zajmowanego miejsca. Ta cecha oczywiście idzie w parze z odpowiednio dobraną pamięcią RAM oraz podzespołami gwarantującymi niezawodne działanie.