Procesor jest sercem każdego smartfona. Im mocniejsze serce, tym lepsza wydajność w grach, możliwość pracy na wielu programach jednocześnie, lepsza łączność, wydajność energetyczna. To wszystko mieści się w procesorze wykonanym w technologii 4 nm. To wszystko, to nowy Samsung Exynos 2200 w najwydajniejszej w historii serii Samsung Galaxy S.

Zaufaj sztucznej inteligencji i daj się zaskoczyć!

Ulepszony NPU Exynos 2200 został zaprojektowany z myślą o poprawie wydajności sztucznej inteligencji, co przekłada się na zdecydowanie lepsze wrażenia podczas korzystania ze smartfona. Wydajność NPU Exynos 2200 została podwojona w porównaniu do poprzednika, a to bezprecedensowa wartość, która pozwala na równoległe wykonywanie większej liczby obliczeń, zwiększając ogólną wydajność i doświadczenie związane ze sztuczną inteligencją na smartfonie.

To wszystko przekłada się na jedno – wydajność i niezwykłą efektywność energetyczną. Procesor wykonany w technologii 4 nm wykorzystuje światowej klasy moc w niemal każdym aspekcie Twojego telefonu. Efektem takich właściwości są między innymi epickie zdjęcia nocne, niewiarygodnie wyraźne fotografie od świtu do zmierzchu oraz zoptymalizowane wrażenia z gier mobilnych, które prowadzą Cię do zwycięstwa. To wszystko bez znaczenia, gdzie jesteś, kiedy korzystasz ze smartfona i jak często potrzebujesz pełnej mocy obliczeniowej. Samsung Galaxy S to Twój najlepszy pomocnik w pracy!

Nie tylko wydajny, ale i piekielnie mocny smartfon Samsung Galaxy S

Niezwykła wydajność jest niczym, jeśli zamknięto ją w kruchej obudowie. W modelu Galaxy S22 Ultra nie musisz się martwić o to, czy urządzenie wytrzyma twarde traktowanie. Imponująca i stylowa ramka Armor Aluminum działa jak potężna zbroja. Od struktury wewnętrznej po polerowane boki – Galaxy S22 Ultra chroni superwytrzymała konstrukcja. Co więcej, z przodu i z tyłu zastosowano wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass Victus®+. Warto zaznaczyć, że to pierwszy smartfon, w którym zastosowano szkło Corning® Gorilla® Glass Victus®+, które zapewnia jeszcze lepszą ochronę na upadki i odporność na zadrapania. Poza tym zarówno Galaxy S22 Ultra, jak i rysik S Pen mają stopień ochrony IP68[1], co oznacza, że są odporne na wodę i pył. Możesz bez obaw robić notatki w deszczu lub wybierać playlistę podczas treningu. Twój Galaxy S22 Ultra dotrzyma Ci kroku!

 Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 ____

[1] Galaxy S22 Ultra i rysik S Pen spełniają wymogi normy IP68. Certyfikacja ta przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez maks. 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży i w pobliżu basenu.