Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu” – twierdził Konfucjusz. Chociaż jego słowa pochodzą z odległych czasów, nadal są aktualne. Dziś własne pasje bardzo łatwo zamienić w dochodowe źródło poważnych pieniędzy. Rozgrywki gamingowe, traktowane nie tylko jako hobby, mogą być kluczem do osiągnięcia satysfakcji finansowej. Udowodnili to gracze, którzy w widowiskowym stylu zdobyli arenę League of Legends i obecnie na przyjemności grania zarabiają krocie!

Realne pieniądze w wirtualnej rzeczywistości

League of Legends to kultowa strategiczna gra akcji z gatunku mutiplayer online battle arena. Fascynujący świat LoL, stworzony przez studio Riot Games, stał się nie tylko wirtualnym polem bitwy wojowników czy magów, lecz także rzeczywistym źródłem zarabiania pieniędzy. Decydujące znaczenie mają tutaj uzyskane wyniki. To one rozstrzygają o tym, do której ligi czy dywizji zostaną wcieleni uczestnicy. Rozgrywki rankingowe dają możliwość gry w pojedynkę bądź zespołowo. Misje i wyzwania w League of Legends zakończone sukcesem ostatecznie przekładają się na autentyczną gotówkę. Co jest tego wiarygodnym dowodem? Sumy na kontach osób, które rozgrywki gamingowe potraktowały jako swoją profesję.

W Polsce mistrzowskie rozgrywki w League of Legends toczą się na ekranie komputera, którego właścicielem jest Marcin „Jankos” Jankowski. Mistrz Europy i wicemistrz świata w LoL, zawodnik grający w barwach organizacji G2 Esports, zarabia ogromne pieniądze, nie schodząc z wygodnego fotela. Jankowski wygrał w sumie 386, 5 tysiąca dolarów.

Mistrzostwa Świata 2019 w Leauge of Legends należały jednak do chińskiej drużyny FunPlus Phoenix, która w finale pokonała drużynę Jankosa, czyli G2 Esports. 834 tysięcy dolarów, z gwarantowanej puli turnieju, czyli 2 mln 225 tysięcy dolarów, trafiło więc na konto graczy z Chin.

W rozgrywkach w LoL prym niezaprzeczalnie wiodą Azjaci. Koreańczycy mogą pochwalić się zarobionymi dotychczas 25. mln dolarów. Lee „Faker” Sang-hyeok, gracz pochodzący z Korei, jest właścicielem ponad 1,2 mln dolarów. Obecnie jeszcze nikt nie pobił jego rekordowego zarobku, który przyniosło mu Leauge of Legends.

Boosting kont w League of Legends – awans na życzenie

Co jest znakiem rozpoznawczym League of Legends? Hierarchia rankingowa, która w praktyce oznacza przejście z dotychczasowego poziomu zaawansowania na wyższy. Niedoświadczonemu graczowi wejście na kolejny szczebel rankingu może sprawiać trudność. Z pomocą przychodzi tu ELO Boosting w League of Legends, czyli odpłatna pomoc doświadczonego gracza w podbiciu Match Making Rating – MMR konta. Wykupienie usług boostera to szybki i efektywny sposób na awans do lepszej dywizji. Znalezienie odpowiedniego kandydata jest bardzo proste. Wystarczy wejście na stronę znanych serwisów, które oferują usługi wprowadzania kont na wyższy poziom rankingowy. ELO Boosting w League of Legends jest dla graczy korzystnym rozwiązaniem. Zdobycie kolejnego poziomu w rankingu, wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami.

Zalety ELO Boosting w Leauge of Legends

ELO Boosting pozwala na zaoszczędzenie czasu i zbędnych frustracji, jakie powodują próby wejścia na wyższy stopień drabiny rankingowej gry. Ponadto usługa przynosi wiele innych korzyści, m.in.:

  • zyskanie nowych funkcjonalności;
  • satysfakcję z przejścia na interesujący etap rozgrywki;
  • udoskonalanie własnych umiejętności, dzięki poznaniu trików stosowanych przez doświadczonych boosterów;
  • poprawę wizerunku w oczach innych graczy.