Podświetlane litery led to propozycja dla wymagających klientów, oczekujących rozwiązania skutecznego, estetycznego i praktycznego. Unikalne połączenie tradycyjnej formy i najnowszych technologii pozwala stworzyć piękne litery podświetlane w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, trwałe i w pełni dostosowane do warunków, w jakich będą wykorzystywane.

Czym są litery podświetlane?

Litery podświetlane to rozwiązanie stosowane od wielu lat, jednak dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii zyskujące mnóstwo dodatkowych zalet. Precyzyjnie wycięte litery blokowe z podświetleniem typu led pozwalają na stworzenie trójwymiarowego logo firmy lub napisanie jej nazwy w wersji 3d, a jednocześnie na zapewnienie znacznie lepszej widoczności dzięki podświetleniu.

Podświetlenie to optymalny sposób na to, by nazwa czy logo firmy były doskonale widoczne nawet po zmroku i z oddali. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt nie przegapi Twojej siedziby firmy, sklepu bądź punktu usługowego. Ten rodzaj reklamy jest też wyjątkowo prestiżowy, ze względu na estetyczną formę i trwałość. Możesz zdecydować się na różne rodzaje podświetlenia i samych liter – daje to możliwość optymalnego dopasowania do konkretnych potrzeb.

Z jakich materiałów wykonuje się litery led?

Litery led tworzone są ze specjalnych modułów ledowych, łączonych z odpowiednimi materiałami – trwałymi i przystosowanymi do warunków panujących w miejscu, gdzie mają być zastosowane.

Litery blokowe do użytku zewnętrznego muszą wyróżniać się szczególną wytrzymałością, odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne i zabrudzenia. Tył liter z reguły wykonywany jest z PCV, bok z aluminium z rantem lub bez. Stosuje się różnego rodzaju fronty np. z dibondu, plexi czy poliwęglanu.

Najpopularniejsze rodzaje liter podświetlanych

Trójwymiarowe litery podświetlane cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Do najbardziej popularnych należą m.in. litery led typu Alu rapid, łączące estetykę, łatwość montażu i uniwersalność zastosowania. Tego rodzaju reklamę możesz zamontować bezpośrednio na ścianie budynku lub na stelażach. Posiada aluminiowy bok z rantem, tył z PCV i front z poliwęglanu lub plexi.

Drugim popularnym rozwiązaniem są litery led z płaskim licem – w tym modelu bok pozbawiony jest rantu. Oba wymienione rodzaje liter podświetlanych nadają się doskonale do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Litery podświetlane z ciekawymi efektami

W ofercie działającej m.in. na terenie Krakowa i Nowego Sącza agencji reklamowej Optimaprint znajdziesz szeroki wybór liter podświetlanych w technologii led. Znajdują się wśród nich nie tylko litery Alu rapid czy z płaskim licem, ale też litery z modnym efektem echo, atrakcyjne neony oraz przeznaczone do wnętrz ledony slim.

Litery LED z efektem echo to gwarancja wyjątkowego efektu wizualnego. Dzięki podświetleniu tyłu liter zamiast ich frontu dają ciekawy efekt światła padającego na ścianę, wyróżniając Twoją reklamę na tle innych. Neony przypadną do gustu miłośnikom stylu vintage – pozwalają cieszyć się ich tradycyjnym charakterem, jednocześnie zapewniając znacznie lepszą trwałość niż produkowane dawniej szklane napisy. Litery LED w stylu neon tworzone są z energooszczędnej taśmy ledowej, a silikonowa obudowa umożliwia obniżenie kosztów, przedłużenie trwałości i ułatwienie montażu. Dla klientów z okolic Krakowa i Nowego Sącza, poszukujących atrakcyjnych liter podświetlanych do wnętrz, świetnym rozwiązaniem będą nowoczesne ledony typu slim. Te wyjątkowo cienkie napisy i logotypy z tyłem z PCV i frontem z plexi pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat w restauracji, biurze czy prywatnym mieszkaniu.

Dlaczego warto wybrać podświetlane litery 3d?

Nowoczesne litery podświetlane to połączenie tradycyjnych rozwiązań i najnowszych technologicznych nowinek. Dzięki temu zyskujesz nie tylko skuteczną formę świetnie widocznej o każdej porze reklamy, ale też propozycje ekonomiczne i przyjazne środowisku. Zastosowanie trwałych materiałów sprawia, że litery posłużą Ci przez wiele lat, nie tracąc swoich właściwości.