iPad to tablet stworzony przez Apple i działający pod kontrolą doskonale sprawującego się systemu operacyjnego producenta, czyli iOS. Do czego można go wykorzystać? Jak zwykle w przypadku tej marki mamy tu możliwość wydajnych zastosowań w pracy, jak również edukacji oraz rozrywce.

Przeczytaj i dowiedz się, jak iPad Pro może wspomóc Cię w Twoim codziennym życiu!

Tablety Apple – najlepsza jakość gwarantowana

Stworzony przez Apple iPad dostępny jest w trzech wersjach: zwykłej, Air oraz z dopiskiem Pro. Cena za każdy iPad jest inna. Najniższą zapłacisz za zwykłe modele, wyższą za Air, najdroższe zaś są modele Pro. Co wpływa na koszty? Przede wszystkim podzespoły odpowiadające planowanym zastosowaniom.

Podstawowy tablet służy do domowych zajęć, jak przeglądanie sieci, granie w gry i korzystanie z praktycznych aplikacji. Dlatego ma solidny procesor, doskonały wyświetlacz oraz pojemną pamięć. Model Air to iPad dedykowany twórcom treści. Dlatego umieszczono tu solidniejszy procesor oraz zaimplementowano dodatkowe rozwiązania. 

Model najdroższy z rodziny iPad, czyli Pro, to po prostu przenośny komputer w formie tabletu –a dzięki podpinanej klawiaturze możesz zmienić go w dowolnym momencie w laptopa. Doskonale radzi sobie z wielozadaniowością oraz najbardziej wymagającymi zadaniami. Szczególnie lubią go osoby zajmujące się zawodowo grafiką, ale może stanowić także doskonałą pomoc dla wielu innych profesji.

Model ten dostępny jest z wyświetlaczami Retina, o przekątnej większej od pozostałych propozycji. Możesz korzystać z ekranu 11” lub 12.9”. Apple zadbało o to, aby dostępne były wersje różniące się pojemnością pamięci, a także rodzajem połączeń bezprzewodowych. Oczywiście każdy tablet działa z wykorzystaniem wszechstronnego systemu operacyjnego iOS, dając dostęp do wszystkich oferowanych przez niego możliwości.

Czy warto kupić iPad Pro?

Jeśli potrzebujesz solidnego narzędzia do pracy zawodowej – jak najbardziej. Na stronie iDream, firmy będącej autoryzowanym sprzedawcą marki, znajdziesz wszystkie modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy wybrany model iPada, sklep dostarczy Ci w nienagannym stanie technicznym, a jeśli nie masz pewności, którą edycję wybrać, z przyjemnością doradzi właściwą.

Zainteresowany? Więcej o modelach Pro dowiesz się na tej stronie: https://idream.pl/ipad/ipad-pro.html. A w dowolnej chwili możesz pod adresem idream.pl sprawdzić wszystkie dostępne w dobrych cenach sprzęty tej marki!