Telefony dotykowe zrewolucjonizowały rynek elektroniczny. Pomimo tego, że posiadają ogromną liczbę funkcji i zalet, to musimy pamiętać, że tego typu urządzenia w sposób szczególny narażone są na poważne uszkodzenia w wyniku upadku. Dlatego też strzałem w dziesiątkę może okazać się etui do iPhone 8 lub inne formy ochrony. Czy szkło hartowane i folia jest godna uwagi? Dlaczego etui na telefon to skuteczny sposób na zabezpieczenie ekranu? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Szkoło hartowane lub folia – co lepsze?

Zanim rozpoczniemy rozważania nad pozostałymi sposobami na zabezpieczenie iPhone-a, warto w pierwszej kolejności zastanowić się czy szkło hartowane lub folia są w ogóle godna uwagi. Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę z tego, że folia ochronna jest w zdecydowanej większości tańsza, jednocześnie cieńsza niż szkło. Pomimo wszystko jest to skuteczna ochrona iPhone’a m.in. przed zarysowaniami. Jednak jeśli chcemy uchronić ekran naszego smarfona, wówczas zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydaje się być szkło hartowane. Jest to skuteczny sposób ochrony, który warto wziąć pod uwagę. W połączeniu z etui do iPhone 8 telefon staje się niekiedy potocznie „niezniszczalny”. Aby zmaksymalizować skuteczność ochrony naszego wyświetlacza, warto wybierać produkty, których twardość wynosi przynajmniej 9H. Jest to niemalże gwarancja, że szkło nie zostanie porysowane nawet stalą- jest to bardzo istotne, kiedy nosimy klucze i telefon w jednej kieszeni. Co, jeśli nadal nie wiemy co jest lepsze- szkło hartowane czy folia? Wówczas warto rozważyć zakup szkła hybrydowego- jest to połączenie korzystnych cech obu tych rozwiązań. Amortyzacja i ochrona przed zarysowaniami w jednym- czego chcieć więcej?

Etui na telefon – dlaczego jest to skuteczny sposób na zabezpieczenie ekranu?

Doskonałym sposobem na zabezpieczenie telefonu jest etui do iPhone 8, takie jak np. https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-8-4-7-13134.html. Jest to skuteczna ochrona nie tylko przed zarysowaniami, ale również przed poważnym upadkiem. Etui do iPhone 8 ma za zadanie przede wszystkim amortyzować wstrząsy, które mogą pojawić się podczas upadków. Możemy zdecydować się na pełne futerały lub tylko na ochronę tylnej części telefony- wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Etui do iPhone 8 wbrew pozorom nie jest drogim rozwiązaniem, biorąc pod uwagę skuteczność tego rozwiązania.