Sellizer to narzędzie do szybkiej komunikacji z klientami, które pozwala zaoszczędzić czas i jeszcze sprawniej docierać do adresatów treści marketingowych. Pozwala nie tylko ograniczyć czas dostarczenia wiadomości np. SMS ale ponadto wpływa na cały proces budowania marki i dobrych relacji w okresie długoterminowym poprzez nawiązanie trwałej komunikacji i tworzenie pozytywnego wizerunku marki.

Budowanie długotrwałej i dobrej relacji z klientem przy pomocy narzędzia Sellizer

By móc stworzyć trwałą relację z klientem i cieszyć się zaufaniem, jakie okazuje on firmie lub marce, co przekłada się również na wyniki finansowe, konieczna jest dobra komunikacja. To zaś wymaga czasu, którego w przedsiębiorstwie może brakować. Wówczas warto wdrożyć narzędzie jakim jest Sellizer. Wystarczy zarejestrować się i sprawdzić jak wygląda wysłanie pierwszej oferty. Jest to i proste i szybkie, niezależnie od tego czy jest to indywidualna oferta czy ta skierowana do większej grupy odbiorców. W sposób bezpośredni można przekazywać dane do odbiorców z zastosowaniem linku, jak i każdego innego komunikatora lub np. SMSem. Jednorazowo narzędzie pozwala wysłać ofertę nawet z 10 plikami do większego grona odbiorców, co znacząco usprawnia komunikację i polepsza jej jakość, a w kontekście dłuższego czasu pozwala cieszyć się zaufaniem klientów.

Równie szybko i dogodnie można sprawdzić czy klient odebrał ofertę. Odbywa się to poprzez natychmiastowe powiadomienie SMSem, dzięki czemu nie przeoczymy momentu na kontakt i zwiększymy szanse na sprzedaż. W zakresie długoterminowych działań marketingowych ma to niebagatelny wpływ na samo nawiązanie jak i utrzymanie relacji, ponieważ to właśnie szybka komunikacja z klientem pozwala poznać jego oczekiwania i reakcje na konkretne oferty sprzedażowe, a w konsekwencji przeanalizować je i być konkurencyjnym na tle innych firm.

Sellizer a rozwój firmy

E-commerce to nie tylko sprzedaż produktów ale też tworzenie i budowanie dobrych relacji z klientem. W tym pomocne jest narzędzie Sellizer, które pozwala zyskać zaufanie odbiorców i tworzyć potencjalną grupę osób, które odczytują wiadomość i wchodzą w interakcje. To też sposób na to by pokonać konkurencję poprzez dobrą platformę komunikacyjną.

W czasach, gdy większość z nas jest zabieganych i nie ma czasu ani możliwości na dokładne sprawdzanie ofert – szybka komunikacja pozwala pokazać zalety produktu lub usługi i efektywnie wpływa na sprzedaż. Niezależnie od tego czy decydujemy się na tradycyjną wiadomość czy na SMS – zawsze bezpośrednia informacja trafiająca do odbiorcy jest wyrazem zaangażowania i poważnego podejścia do współpracy.

Nowoczesne narzędzie, jakim jest Sellizer daje możliwość usprawnienia i przyśpieszenia komunikacji z klientem niezależnie od wielkości firmy. Dzięki temu nawet małe, rodzinne przedsiębiorstwa mogą konkurować z dużymi firmami i cieszyć się zaufaniem klientów oraz dobrą opinią.