Szukasz dobrego lektora do reklamy radiowej albo telewizyjnej? Zależy ci na wygodnym złożeniu zamówienia na nagranie lektorskie? Skorzystaj z internetowych banków głosów, które obecnie cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

Banki głosów lektorskich

Podstawą skuteczności wielu nagrań jest lektor, który w nich uczestniczy. Właśnie dlatego jego dobór ma bardzo duże znaczenie. Właśnie dlatego powstały banki głosów lektorskich, które gromadzą różne oferty lektorów w jednym miejscu. Internetowy bank głosów to prosty sposób, aby zamówić nagranie na różne potrzeby, na przykład do reklamy, spotu informacyjnego, filmu albo serialu, centrali telefonicznej, multimediów, szkoleń czy audiobooków. Znalezienie właściwego lektora jest wtedy bardzo proste, a także można od razu zamówić usługi z jego udziałem. Banki głosów lektorskich online są dostępne dla każdego, kto chciałby wyszukać dobrego lektora – nie wymagają rejestracji oraz opłat. Dzięki temu wyszukanie odpowiedniego lektora jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Także można skorzystać ze specjalnych filtrów, aby ustalić płeć, wiek lektora, jego cennik.

Usługi lektorskie przez internet

Za pośrednictwem banków głosów lektorskich można nie tylko znaleźć dobrego lektora spełniającego wszystkie wymagania, ale również zlecić wykonanie nagrania razem z jego udziałem. Banki należą do studiów nagraniowych, które zajmują się wtedy kontaktem z lektorem i realizują nagrania na zamówienie klienta. Takie usługi lektorskie przez internet można zamówić online – wtedy wystarczy tylko przekazanie do studia nagraniowego dokładnych informacji dotyczących nagrania lektorskiego wraz ze wskazaniem lektora, który ma w nim uczestniczyć. Gotowe nagranie można otrzymać na swój adres mailowy nawet w przeciągu kilku dni, gdy jest ono potrzebne ekspresowo. To zatem najszybszy i najwygodniejszy sposób, aby zamówić naganie lektorskie – także z udziałem renomowanych, rozpoznawalnych głosów.

Ceny nagań lektorskich

Koszty związane z wykonaniem nagrań lektorskich zależne są od różnych czynników, między innymi od wybranego lektora, długości nagrania, a także innych życzeń klienta. Wobec tego może ono wahać się od około 500 złotych do nawet ponad 2000 złotych. Koszty związane z realizacją nagrania lektorskiego z udziałem konkretnego lektora można uzyskać po kontakcie ze studiem nagraniowym przez internet. Najwięcej trzeba będzie zapłacić za te wykonane przez popularnych lektorów czy aktorów – mniej za te z osobami, które są mniej rozpoznawalne, ale także mogą wykonać usługę na wysokim poziomie.